Poznaj nas bliżej!

Szkoła językowa KOPALNIA JĘZYKÓW (dawne Centrum Nauki Języków Obcych WW) zaprasza na kursy językowe dla dzieci, dorosłych i szkolenia językowe dla firm. Uczymy języków angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego oraz hiszpańskiego. Zajęcia z języka angielskiego oraz niemieckiego prowadzą również NATIVE SPEAKERZY! Siedziba naszej szkoły mieści się w Wałbrzychu w samym centrum Piaskowej Góry.

Funkcjonujemy na rynku wałbrzyskim od 12 lat. Od początku staraliśmy się stworzyć szkołę, która będzie przyjazna dla klienta, w której każdy poczuje się dobrze - taką, w jakiej sami chcielibyśmy się uczyć.

OK, rozumiem.