Direct Kids

metody
nauczania

Rzetelność, elastyczność i zaangażowanie

Profesjonalizm lektorów i native speakerów

Elastyczność w tworzeniu kursów językowych

Jesteśmy Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym ETS GLOBAL

Josefus

lektor języka niemieckiego (Native Speaker)

Josefus współpracuje z naszą szkołą od wielu lat. Jest native speakerem języka niemieckiego oraz dyplomowanym nauczycielem, co sprawia, iż jego zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie z niemiecką precyzją i dokładnością :). Uwielbiany przez kursantów dzięki swojemu pogodnemu usposobieniu oraz niesamowitej cierpliwości.

Skutecznie uczy poprawnej, niemieckiej wymowy i sprawia, że nauka języka niemieckiego przychodzi kursantom dużo łatwiej niż kiedykolwiek. Prowadzi zajęcia zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Z powodzeniem prowadzi kursy maturalne oraz egzaminacyjne, również dla studentów przygotowujących się do egzaminów na uczelnie wyższe. Prywatnie interesuje go medycyna naturalna i ziołolecznictwo.

OK, rozumiem.