Nasz zespół

Zespół lektorów w Kopalni Języków

Zespół lektorów językowych Kopalni Języków w Wałbrzychu tworzą ludzie z pasją. Lektorzy są praktykami z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Uwielbiają swoją pracę i z ogromnym zaangażowaniem przygotowują i przeprowadzają zajęcia nauki języków obcych dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży, a także kursy językowe dla firm. Są cenieni i darzeni wielką sympatią przez Kursantów. Dla Państwa otwierają świat językowych możliwości!

Paweł

sekretarz Szkoły

Paweł organizuje pracę całego zespołu i zawsze służy pomocą. Doskonale wie, jakie są potrzeby Kursantów. Odpowie na każde Państwa pytanie, doradzi i udzieli niezbędnych wskazówek. Kursanci mogą zgłaszać się do niego z każdym problemem lub wątpliwością. Jest zawsze uśmiechnięty, serdeczny i pomocny.

Paulina

lektorka języka francuskiego

Paulina współpracuje ze szkołą językową WW od wielu lat jako lektor języka francuskiego. Zawsze dokłada wszelkich starań, aby jej lekcje były interesujące, zróżnicowane i wyraźnie dostosowane do potrzeb klienta. Zawsze skutecznie przekazuje wiedzę, stosując indywidualne i ciekawe metody nauczania.

Larisa

lektorka języka angielskiego

Larisa związana jest z naszą szkołą od wielu lat. Nauka języków obcych jest jej pasją, a języka angielskiego od lat używa nie tylko na zajęciach, lecz także w życiu codziennym. Wykształcenie pedagogiczne i długoletnia praktyka w nauczaniu pozwalają jej skutecznie przekazywać wiedzę kursantom.

Katarzyna

lektorka języka włoskiego

Katarzyna Pantano, absolwentka WSP w Zielonej Górze. Chociaż studiowała filologię polską, po ośmioletnim pobycie we Włoszech, zakochała się w kulturze, kuchni i języku włoskim. Od 2006 roku z radością dzieli się ze swoimi kursantami  znajomością tego pięknego języka. W wolnym czasie, dla swoich przyjaciółek, zamienia się w instruktorkę fitnessu.

Mariusz

lektor języka angielskiego

Mariusz jest absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Wałbrzychu i Wydziału Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Języka angielskiego uczy już prawie 20 lat. Lubi dobrą muzykę, fleksitariańskie jedzenie i  kulturę niemasową.

Michał

lektor języka angielskiego (Native Speaker)

Native speaker języka angielskiego. Mieszka w Polsce od ponad 2 lat, wcześniej mieszkał w Stanach Zjednoczonych. Doskonale wie, ile znaczy znajomość obcego języka i jak pomaga czuć się niezależnym w obecnym świecie. Ma możliwość pomocy innym, stąd jego zamiłowanie do nauczania. Podczas zajęć skupia się na konwersacjach oraz poprawnej wymowie.

Maciej

lektor języka hiszpańskiego

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego (rocznik 2000), etnolog i iberysta. Od kilkunastu lat pracuje jako lektor i nauczyciel języka hiszpańskiego w Wałbrzychu.

Piotr

lektor języka rosyjskiego

Skąd się tu wziąłem? Wszystko przez mój niepohamowany pociąg do dźwięcznego języka Puszkina i kreskówek z Wilkiem i Zającem.

Josefus

lektor języka niemieckiego (Native Speaker)

Josefus współpracuje z naszą szkołą od wielu lat. Jest native speakerem języka niemieckiego oraz dyplomowanym nauczycielem, co sprawia, iż jego zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie z niemiecką precyzją i dokładnością :). Uwielbiany przez kursantów dzięki swojemu pogodnemu usposobieniu oraz niesamowitej cierpliwości.

Maciek

lektor języka angielskiego

Maciej swoją przygodę z językiem angielskim rozpoczął w wieku 8 lat. Od 3 lat pracuje jako lektor języka angielskiego. Prowadzi zajęcia z grupami dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Uczy metodą Direct oraz metodami tradycyjnymi, gdzie główny nacisk kładzie na konwersacje oraz gramatykę.

lektor języka angielskiego

Lektor języka angielskiego z dziesięcioletnim doświadczeniem w nauczeniu grup zróżnicowanych pod względem wiekowym i stopnia zaawansowania. Zajmuje się nauczaniem zarówno dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem angielskim jak dorosłych, którzy pragną podszlifować umiejętność posługiwania się tym językiem.

OK, rozumiem.