facebook_page_plugin

Nasz zespół

kasia dyrektorKasia

dyrektor szkoły


Właścicielka i dyrektorka szkoły. Absolwentka Filologii Germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielu kursów i szkoleń dla lektorów, tłumaczy i menedżerów. Zawsze marzyła o własnej szkole językowej, ponieważ nauczanie języków obcych to jej życiowa pasja. Dba o najwyższą jakość kursów językowych prowadzonych w szkole. Prywatnie szczęśliwa żona wspaniałego męża i posiadaczka dwóch kociaków. Uwielbia heavy metal, jogę i religie wschodu.

Dorota

asystentka ds. administracji 


Dorota jest asystentką ds. administracji w naszej szkole. Organizuje pracę całego zespołu i zawsze służy pomocą. Doskonale wie, jakie są potrzeby kursantów. Odpowie na każde Państwa pytanie, doradzi i udzieli niezbędnych wskazówek. Kursanci mogą zgłaszać się do niej z każdym problemem lub wątpliwością. Uśmiechnięta, serdeczna i pomocna jest filarem naszego zespołu. 


Paulina

lektorka języka francuskiego


Paulina współpracuje ze szkołą językową WW od wielu lat jako lektor języka francuskiego. Zawsze dokłada wszelkich starań, aby jej lekcje były interesujące, zróżnicowane i wyraźnie dostosowane do potrzeb klienta. Zawsze skutecznie przekazuje wiedzę, stosując indywidualne i ciekawe metody nauczania.

Larisa

lektorka języka angielskiego


Larisa związana jest z naszą szkołą od wielu lat. Nauka języków obcych jest jej pasją, a języka angielskiego od lat używa nie tylko na zajęciach, lecz także w życiu codziennym. Wykształcenie pedagogiczne i długoletnia praktyka w nauczaniu pozwalają jej skutecznie przekazywać wiedzę kursantom.

Katarzyna

lektorka języka włoskiego


Katarzyna Pantano, absolwentka WSP w Zielonej Górze. Chociaż studiowała filologię polską, po ośmioletnim pobycie we Włoszech, zakochała się w kulturze, kuchni i języku włoskim. Od 2006 roku z radością dzieli się ze swoimi kursantami  znajomością tego pięknego języka. W wolnym czasie, dla swoich przyjaciółek, zamienia się w instruktorkę fitnessu.

Mariusz

lektor języka angielskiego


Mariusz jest absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Wałbrzychu i Wydziału Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Języka angielskiego uczy już prawie 20 lat. Lubi dobrą muzykę, fleksitariańskie jedzenie i  kulturę niemasową. 

Michał

lektor języka angielskiego (Native Speaker)


Native speaker języka angielskiego. Mieszka w Polsce od ponad 2 lat, wcześniej mieszkał w Stanach Zjednoczonych. Doskonale wie, ile znaczy znajomość obcego języka i jak pomaga czuć się niezależnym w obecnym świecie. Ma możliwość pomocy innym, stąd jego zamiłowanie do nauczania. Podczas zajęć skupia się na konwersacjach oraz poprawnej wymowie.

Maciej

lektor języka hiszpańskiego


Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego (rocznik 2000), etnolog i iberysta. Od kilkunastu lat pracuje jako lektor i nauczyciel języka hiszpańskiego w Wałbrzychu. Jest także wykładowcą antropologii kulturowej w DSW we Wrocławiu. Jako pasjonat krajów hiszpańskojęzycznych, a także rdzennych kultur obu Ameryk, łączy swoją pracę z zainteresowaniami.

Josefus

lektor języka niemieckiego (Native Speaker)


Josefus współpracuje z naszą szkołą od wielu lat. Jest native speakerem języka niemieckiego oraz dyplomowanym nauczycielem, co sprawia, iż jego zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie z niemiecką precyzją i dokładnością :). Uwielbiany przez kursantów dzięki swojemu pogodnemu usposobieniu oraz niesamowitej cierpliwości. 

Maciek

lektor języka angielskiego


Maciej swoją przygodę z językiem angielskim rozpoczął w wieku 8 lat. Od 3 lat pracuje jako lektor języka angielskiego. Prowadzi zajęcia z grupami dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Uczy metodą Direct oraz metodami tradycyjnymi, gdzie główny nacisk kładzie na konwersacje oraz gramatykę.

Marek

lektor języka angielskiego


Lektor języka angielskiego z dziesięcioletnim doświadczeniem w nauczeniu grup zróżnicowanych pod względem wiekowym i stopnia zaawansowania. Zajmuje się nauczaniem zarówno dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem angielskim jak dorosłych, którzy pragną podszlifować umiejętność posługiwania się tym językiem.