Dlaczego my?

DLACZEGO MY?

Dlaczego warto uczyć się z nami?

Szkoła Językowa KOPALNIA JĘZYKÓW to połączenie pasji oraz profesjonalizmu. Uczą u nas wyłącznie doświadczeni lektorzy i nauczyciele, a także native speakerzy. Po postępach w nauczaniu naszych kursantów widzimy, że nasza praca przynosi zamierzony efekt. Nauka języków obcych to bardzo trudna i czasochłonna praca, ale całkowicie wykonalna. Języków można uczyć się w każdym wieku i w dowolnym momencie można rozpocząć naukę. Wesprzemy, zrozumiemy oraz poprowadzimy Was w trakcie Waszej nauki i pokażemy, jak się uczyć, w jaki sposób pracować w domu oraz dlaczego nie należy ufać tylko jednej metodzie nauczania.

Mamy kilkunastoletnie DOŚWIADCZENIE oraz liczne referencje zarówno od klientów indywidualnych jak i firm i instytucji. Wielu z naszych kursantów trafia do nas z polecenia znajomych.

FIRMY I INSTYTUCJE, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

Tristone Flowtech

Takata Petri

Saint Gobain

Segepo Refa

Quin

AGC Silesia

GlassNet

GlassNet Recycling

Randstad

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Magma

KRUK S.A.

PGNiG S.A.

Wojewódzki Urząd Pracy

Capricorn S.A.

Kelvion sp. z o.o.

Mineral sp. z o.o.

Jalka sp. z o.o.

Amazon

Posiadamy liczne referencje. Jako jedna z niewielu szkół na Dolnym Śląsku, oprócz metody tradycyjnej w nauczaniu j. obcego, wykorzystujemy również metodę bezpośrednią Direct Language Lab, opartą głównie na konwersacjach i częstych powtórkach.

Jest to metoda, która w szczególności pozwala szybko osłuchać sie z językiem obcym oraz nauczyć się mówić w tym języku. Opróćz szkoleń oferujemy także możliwość uzyskania międzynarodowych certyfikatów językowych TOEIC, WiDaF i TFI. Każdy z naszych kursów może zakończyć się oficjalnym zewnętrznym egzaminem ETS - więcej szczegółów dot. egzaminów na stronie https://www.etsglobal.org/Pl/Pol/Testy-i-Przygotowanie.

I jeszcze jedno - godzina lekcyjna trwa u nas aż 50 minut, u nas możesz liczyć na elastyczne i przejrzyste warunki, a płatności są obliczane miesięcznie według planu!

CZEKAMY NA CIEBIE!

OK, rozumiem.